• Lowrance Priedas StructureScan HD

Lowrance Priedas StructureScan HD

Pirmaujantis pasaulyje brendas jūrinės elektronikos Lowrance paskelbe apie revoliucija vizualizacijos sistemoje naujos kartos echoloto priedas LSS-2 StruktureScan HD. Naujoje sistemoje žymiai patobulintas aukščiausias lygis žuvies paieškos ir dugno skenavimo technologijose, pasirūpinta didele vaizdo apimtimi, taip pat kokybišku dugno atvaizdu, vartotojams leidžia greičiau ir tiksliau pamatyti didesne vaizdo apimti, analogų neturintį vaizdo ryškumą ir specifikaciją. Vaizdo modulis  siūlo naujus pakeitimus povandeniniame pasaulyje, fotografinis atvaizdavimas dugno produktivesnei žvėjybai, draivingui ir paieškai.

StructureScan HD sukonstruotas pagal pirmą ir vienintele technologija DownScan nuo Lowrance ir turi pagerinta dizainą. Trijų spindulių daviklis yra geriausias ir sugeba skenuoti 3-jų krypčių: iš kairės, dešinės ir tiesiogiai po Jūsų valtim. Pilnas panoraminis fotografinis atvaizdavimas su dar ispudingesnių ir ryškesniu atvaizdavimu dugno struktūros, žuvies ir daug kt.

Nauja sistema StructureScan HD  suderinta su Lowrance HDS serijos echolotais, o taip pat parodo padidinta skenavimo diapozona. Dabar Jus turite pasirinkimo galimybė tarp giluminio skenavimo su mažesne detalizacija, arba skenavimas su mažesniu diapozonu,bet su smulkesniu ir tikslesniu dugno atvaizdavimu.Kartu su Lowrance HDS Gen2, LSS 2 palaiko StructureMap peržiūra – galingas inovacinis instrumentas, kuris leidžia vartotojams skirti ir išsaugoti šoninius vaizdusecholoto tiesiogiai į žemėlapi realaus laiko režime, arba sukurti StructureMap povandeninio pasaulio žemėlapį.

Suderinamumas su kartografija Navionics.

Vartotojai gali lengvai sukurti ir apžiūrineti smulkesne informacija apie dugno struktūra be kompiuterio pagalbos. StructureScan HD leidžia žvėjams nustatyti kursorių bet kurioje ekrano vietoje ir gauti informacija apie gilį nuroditoje vietoje. Be to funkcija TrackBack vienu laiku įjungia slinkima sonaro istorijos ir lango vaizdus, suteikiant galimybė žvėjams lengvai rasti pažimėtus taškų kryptis ir grįžti į reikalinga žvejybos vieta. Sistema ne tik sinchronizuoja taškus, bet ir leidžia pridėti, koreguoti ir šalinti juos iš duomėnų bazės daugiafunkciniame ekrane.

Nauja echoloto sistema vizualizacijos susideda iš apdorojimo modulio, jutiklio ir paprasto pajungimo kabelio Ethernet. Modulis turi tris papildomus uostus Ethernet peržiūrinėti vaizdus StructureScan HD trijuose daugiafunkciniuose ekranuose.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Lowrance Priedas StructureScan HD

  • Gamintojas: Lowrance
  • Prekės kodas: XLO-10800
  • 524.99€